Sotsiaal ja tervishoiu üldinfo

Linda Lääts - sotsiaalnõunik
Sotsiaalnõustamine tööpäeviti T - R 10.00 - 14.00
Vastuvõtule tulemiseks soovitav eelnev registreerimine
Telefon: 389 7518, 512 7480
E-mail: linda.laats@imaverevv.ee

Ametijuhend

Linda Lääts -  päevakeskuse juhataja
Telefon: 389 7610, 5301 1324
E-mail: linda.laats@imaverevv.ee

Ametijuhend

 

Kaidi Kala - tegevusjuhendaja

Telefon: 389 7610
E-mail: kaidi.kala@imaverevv.ee

Ametijuhend

Ave Glase - hoolekandetöötaja
Telefon: 5391 6735
E-mail: ave.glase@imaverevv.ee

Ametijuhend

 

Niina Pihelgas - sotsiaalpedagoog

Telefon: 389 7593
E-mail: niina.pihelgas@imaverepk.ee

Ametijuhend

 

Rutt Luha - perearst
Telefon: 389 7523
E-mail: rutt.luha@mail.ee

Inga Okas - pereõde
Telefon: 389 7523
E-mail: inga.okas@mail.ee

Liia Viks - lastekaitsetöötaja

Telefon: 5191 5015
E-mail: liia.viks.001@mail.ee

Ametijuhend

 

Üleriigilised abitelefonid:

 

112  Häirekeskuse hädaabi number

1220  Perearsti nõuandetelefon (24 h)

1707 Narkootiliste, uimastavate ja joovastavate sõltuvusainete ning AIDS-i ja HIV infotelefon (24 h)

16662  Mürgistusteabe infoliin (tööaeg 9.00 – 17.00)

11611 Õiguskantsleri büroo Laste ombudsman (Eesti Vabariigi õiguskantsler on lasteombudsman, kelle ülesanne on laste õiguste kaitse ja edendamine).

126 Usaldustelefon - vältimatu psühholoogilise abi

6 555 688 Eluliin on avatud iga päev (k.a. riiklikud pühad) kella 19-07. Eluliini moto: Enne kui otsustad ..