Järva Vallavalitsus

Alates 16. november 2017 volitused Järva vallavanemana

 

Rait Pihelgas

VALLAVANEM
Valiti vallavanemaks
9. november 2017

 

rait@ambla.ee

 

Järva Vallavalitsuse liikmed alates 16. november 2017

 

Andres Teppan

Abivallavanem
Koeru piirkonna esindaja
andres@koeruvv.ee

Tiina Oraste

Abivallavanem
Albu piirkonna esindaja
tiina@albu.ee
Teele Kukk

Imavere piirkonna esindaja

teelekukk24@gmail.com

Uku Talvik

Järva-Jaani piirkonna esindaja

uku@jjaani.ee

Valdur Permanson

Kareda piirkonna esindaja

valdur@kareda.ee

 

 Meelis Kivi            

Koigi piirkonna

esindaja

meelis@koigi.ee