Vallavalitsuse kontaktid

Imavere Vallavalitsus

Reg. nr. 75004866
Viljandi mnt 11, Imavere küla, Imavere vald, Järvamaa, 72401
 
Telefon 389 7522
 
ARVED PALUME SAATA: arved@imaverevv.ee
 
 
SEB EE331010702000618007
Danske Bank EE213300332169820006
Nordea EE781700017003013430
Swedbank EE062200001120132417
 
Lahtiolekuajad:
E- N 8.00-17.00 (lõuna 12.15-13.00)
     R 8.00-15.00

Imavere Vallavalitsuse liikmete kontaktid

Ametikoht Nimi Telefon E-mail Vastuvõtt
Vallavanem Jüri Ellram 389 7522;
511 7499
jyri.ellram@imaverevv.ee Tööpäevadel eelregistreerimisega
Sotsiaalnõunik Linda Lääts

512 7480;

389 7518

linda.laats@imaverevv.ee E-T 8.00-17.00 K 8.00-12.00
Maanõunik Triin Tõnisson 389 7543 triin.tonisson@imaverevv.ee E-N 8.00-16.00 R 8.00-14.00
Finantsjuht Helja Must 389 7553 helja.must@imaverevv.ee E-N 8.00-16.00 R 8.00-14.00
Põhikooli direktor Raivo Tamm 520 7265 raivo.tamm@imaverepk.ee Kokkuleppel

 

Imavere valla ametnike kontaktid

Ametikoht Nimi Telefon E-mail Vastuvõtt
Sekretär Diana Keskküla 389 7553   diana.keskkula@imaverevv.ee E-N 8.00-16.00 R 8.00-14.00
Vallasekretär Aere Pallo

389 7522

aere.pallo@imaverevv.ee E-N 8.00-16.00 R 8.00-14.00
Raamatupidaja Liisi Saar

389 7553

liisi.saar@imaverevv.ee

E-N 8.00-16.00 R 8.00-14.00

Arendusnõunik

 Tiit Schvede  389 7543, 5341 9910 tiit.schvede@imaverevv.ee

E - 8.00-16.00 R 8.00-14.00

 

 

Valla spetsialistid:

 

     Ametikoht

 

Nimi

 

Telefon

 

E-post

 

Vastuvõtt

 

 Ehitusspetsialist

 Gilmar Krživets

 509 1939

 

 gilmar@hot.ee

 

 E 8.00-12.00

 Piirkonna konstaabel

 Jaanus Murakas

 110

5190 3163

612 3507

 

 jaanus.murakas@politsei.ee

 

N 14.00-16.00

 

 Noorsootöö spetsialist

 

Maarja Okas

 

 555 26175

 maarja.okaz@gmail.com

 

Imavere Valla Avatud Noortekeskuses

 Noorsootöötaja

Laura Tähemaa

5858 1098

lauratahemaa@gmail.com

 

Imavere Valla Avatud Noortekeskuses

 Kultuuritöö spetsialist

 

 

 Õnnela Lees

 389 7595

517 3278

 onnela.lees@imaverevv.ee

 

 Imavere Rahvamajas

 Infojuht