SPORDIHOONE GRAAFIK 2017 on leitav allpoolt

IMAVERE VALLA LASTE JA NOORTE HUVIRINGID 2016/2017

HUVIRING                              JUHENDAJA                                   vanus              TOIMUMISE  AEG           lisainfo

 

       SPORDIKLUBIS

JALGPALL

Viktor Mets, Elmo Krumm

7- ...

E, K 14.30-15.00

tasuline

       KOOLIS

SAALIHOKI

Taiga Laur

7- ...

T 15.00-16.30

 

PALLIMÄNGUD

Taiga Laur

7- …

N 16.00

 

MUDILASKOOR

Krista Tiitmaa

7-11

E 13.25-14.10

 

ANSAMBEL

Krista Tiitmaa

11- 16

kokkuleppel

 

KUNSTIKODA

Laura Tähemaa

7 - 16

E, K 12.30 – 15.30

tasuline

KÄSITÖÖRING

Siiri Tamm

10-16

E 15.15 – 16.00

 

LIIKLUSRING

Margit Reinpõld

9 -11

T 14.20 -15.05

 

KABERING

Jüri Lemetsar

7 - ...

K 12.30- 15.00

 

TEHNIKARING

Raivo Tamm

9 - 15

N 15.15 – 16.00

tasuline

      NOORTEKESKUSES

MEISTERDAMISRINGID

Laura Tähemaa

7 - .....

N - R

 

TÜDRUKUTE KLUBI

M. Okas ja L. Tähemaa

11 - .....

Kokkuleppel 1 x k.

 

PÄÄSTERING

Maarja Okas

9 - 11

Kokkuleppel 2 x k.

 

KOKANDUSRING

Laura Tähemaa

9 - ...

Kokkuleppel 1–2 x k.

 

4 H KLUBI
NOORTEVOLIKOGU

Maarja Okas

8 – 12

12 - ...

kokkuleppel

 

NOORKOTKAD
KODUTÜTRED

Veiko Tamm,

Maarja Okas , Laura Tähemaa

8 - ....

8 - ....

kokkuleppel 2 x k.

 

      RAHVAMAJAS

MUUSIKASTUUDIO
pilliõpetus

Õnnela Lees, Alan Beck

Krista Tiitmaa

5 - 16

E – R (okt. - apr.)

kokkuleppel

 

tasuline

NOORTE TEATRIRING

Õnnela Lees

12 - 16

T 17.30

 

LASTE RAHVATANTSURING

Inga Väli

9 - 11

6 - 8

E 16.00

N 16.00

 

      LASTEAIAS

SPORDIRING

Taiga Laur

Vanem aiarühm

N

 

KANDLERING

Eha Kalvik

 

K, N

 

           

IMAVERE VALLA TÄISKASVANUTE  HUVIRINGID 2016/2017

 

HUVIRING                              JUHENDAJA                                                     TOIMUMISE  AEG                lisainfo

           SPORDIHOONES

NAISTE SPORDIRING

kerge treering

Taiga Laur

 

N 17.30-18.30

 

 

VÕRKPALL
meestele ja naistele

Jüri Ellram

 

T 19-21

 

KORVPALL
naistele, neidudele

Andrus Noormägi

 

E 17.30-18.30
R 18-19

 

JALGPALL
meestele

Alar Arula

 

R 19-21

 

SULGPALL

Are Lepp

 

K 17-19

 

               RAHVAMAJAS

Naisrahvatantsurühm PILLERPÄKAD

Inga Väli

 

T 19.00

 

Rahvatantsurühm IMAVERE TANTSUMEMMED

Milvi Nõmmik

 

K 11.00

 

IMAVERE TEATRITRUPP

Vaido Must

 

Kokkuleppel

 

EHTERING

Eve Rännik

 

K 17.00

 

KODULOORING

A. Nõmmküla ja Õ. Lees

 

Kokkuleppel 1 x kuus

 

MÄLUMÄNG AJURAGIN

Mati Roosmaa

 

Reedeti 1 x kuus (okt. – apr.)

 

              PÄEVAKESKUSES

VÕIMLEMINE

Päevakeskuse pere

 

E 11.00

 

KÄSITÖÖPÄEV

Päevakeskuse pere

 

T 11.00

+ 1 x kuus üritus

LAULMISTUND

Eha Kalvik

 

K 13.00

2 x kuus

ISTUMISTANTS

Milvi Nõmmik

 

N 11.00

 

          OMAALGATUSLIK  HUVIRING

 

SAVIRING

Ingrid Asser

 

T 17.00

Kunstikojas
MTÜ Tahe Teha

RAAMATUSÕPRADE KLUBI

Koidu Kull

 

Kokkuleppel 1 x kuus

Käsukonna külamajas