Imavere Sotsiaalkapital- asutatud 20.04.1998

Ühingu eesmärgid: Vabatahtlik hoolekandealane töö edendamine

Kontakt: http://www.imaveresotsiaalkapital.ee

Eesti Piimandusmuuseumi Sõprade Selts- asutatud 07.03.2003.

Ühingu eesmärgid: Imavere piirkonna ajaloopärandi uurimine; haridus- ja kultuuri- ning vaba aja tegevuse edendamine; piimandusajaloolise tegevusteadvuse edendamine; piimandusalase tegevuse ja piimatoitude tarvitamise; ühistegelise mõtteviisi propageerimine; haritud ja tolerantse eestluse edendamine.

Kontakt: Mai Kukk, mai@piimandusmuuseum.ee

Imavere Kultuuriselts- asutatud 22.09.2009.

Ühingu eesmärgid: kohaliku kultuurielu edendamine, säilitamine, hoidmine.

Kontakt: Inga Väli pillerpakad@gmail.com

Mittetulundusühing Eistvere Mõis- asutatud 11.11.2005.

Ühingu eesmärgid: Ajaloopärandi väärtustamine ja säilitamine; kohaliku elu-olu parendamine; külastus- ja vabaajavõimaluste väljaarendamine

Kontakt: Merike Touart, merike.toart@gmail.com

Spordiklubi Imavere-asutatud 1991 aastal.

Ühingu eesmärgid: sportliku eluviisi propageerimine

Kontakt: Jaanus Nilp, jaanusnilp@hot.ee

Spordiklubi Siit ja Sealt- asutatud 25.09.2008.

Ühingu eesmärgid: tüdrukute korvpalli propageerimine

Kontakt: Andrus Noormägi, andrusnoormagi@gmail.com

Mittetulundusühing Tahe Teha- asutatud 24.01.2006.

Ühingu eesmärgid: kohaliku elu edendamine

Kontakt: Tiina Lohur, tiina.lohur@imaverepk.ee

Mittetulundusühing Kuldne Sügis- asutatud 13.11.2013.

Ühingu eesmärgid: Eakate inimeste huvitegevuse korraldamine

Kontakt: Liia Viks, liia.viks.001@mail.ee

MTÜ Järvamaa Lasterikaste Perede Ühendus (endise nimega MTÜ Imavere Lasterikaste Perede Ühendus)- asutatud 26.04.2013.

Ühingu eesmärgid: Lasterikaste perede väärtustamine ja koostöö

Kontakt: Katrin Pullisaar, katrinpullisaar@gmail.com

Pällastvere Külaselts- asutatud 17.04.2010.

Ühingu eesmärgid: Pällastevere külaelu arendamine

Kontakt: Aivo Nugis, aivo@5maja.ee

Eistvere Küla Selts- asutatud 06.12.2002.

Ühingu eesmärgid: Eistvere küla arendamine ja aktiviseerimine

Kontakt: Merike Touart, merike.touart@gmail.com

Jalametsa külaselts- asutatud 25.12.2008.

Ühingu eesmärgid: Külaelu edendamine, Kikevere kalmistu korrashoid.

Kontakt: Mart Mäemets, mart.maemets@gmail.com

Hermanni Seltsing

Ühingu eesmärgid: Piirkonna külaelu jätkusuutlik edendamine.

Kontakt: Malle Siilak, malle.siilak@mail.ee