Vallavolikogu

Näitan: 14 tulemust.
of 1
Nimi Märkused Telefon E-mail
Mati Okas volikogu liige alates 11.08.2016 imavererool@gmail.com
Eve Okas volikogu esimees 521 3641 eve.okas@mail.ee
Riho Elisarov volikogu liige alates 09.11.2015 riho.elisarov@gmail.com
Arti Nõmmik volikogu liige alates 08.10.2014, volitused peatunud alates 09.11.2015 arti.nommik@gmail.com
Inga Okas volikogu aseesimees alates 18.08.2016, sotsiaalkomisjoni esimees inga.okas@gmail.com
Merike Touart revisjonikomisjoni esimees merike.touart@gmail.com
Jaanus Nilp eelarvekomisjoni esimees jaanus.nilp@keskkonnaamet.ee
Ants Välimäe ants@piimandusmuuseum.ee
Anto Rull revisjonikomisjoni liige vrull@estpak.ee
Heidi Arula hariduskomisjoni esimees heidi.arula@mail.ee
Aivo Nugis volitused peatunud alates 08.10.2014 aivo@5maja.ee
Eveli Lilleoja veli.oja@hotmail.com
Arvet Kutsar volikogu aseesimehe volitused peatunud alates 11.08.2016 kuni 31.12.2016, õigus- ja keskkonnakomisjoni esimees arvetkutsar@gmail.com
Tiit Talve revisjonikomisjoni liige tiit.talve@gmail.com
Näitan: 14 tulemust.
of 1